Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
tarkeshwar
Movie Buff - 125 Films Ranked
Member Since: Nov 12, 2010
Location: India
Recent Rankings
85 Slumdog Millionaire (2008) - Nov 12, 2010
84 Cast Away (2000) - Nov 12, 2010
54 The Wedding Planner (2001) - Nov 12, 2010
63 Toy Story (1995) - Nov 12, 2010
45 Fantasia 2000 (1999) - Nov 12, 2010
64 The Bourne Supremacy (2004) - Nov 12, 2010
56 Notting Hill (1999) - Nov 12, 2010
100 It's a Wonderful Life (1946) - Nov 12, 2010
45 The Sting (1973) - Nov 12, 2010
45 We Were Soldiers (2002) - Nov 12, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with tarkeshwar. Why not go rank more films, then come back and check it out again?