![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tarrant | |
![]() |
Film Freak - 511 Films Ranked
Member Since: Aug 10, 2007
Location: Madison, WI
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Dark Days (2000) - Apr 26, 2009 |
| 75 | Juno (2007) - Jun 07, 2008 |
| 90 | No Country for Old Men (2007) - Dec 01, 2007 |
| 75 | Fido (2007) - Dec 01, 2007 |
| 70 | Porco Rosso (1992) - Nov 20, 2007 |
| 80 | Neverwhere (1996) - Nov 20, 2007 |
| 58 | Beowulf (2007) - Nov 20, 2007 |
| 82 | The Hidden Fortress (1958) - Nov 20, 2007 |
| 75 | Amores Perros (2000) - Nov 11, 2007 |
| 70 | Bowling for Columbine (2002) - Nov 04, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |