![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
taschie | |
![]() |
Flick Fan - 90 Films Ranked
Member Since: Nov 10, 2008
|
|
Message Sent!
| |

| 1 | 8MM (1999) - Nov 10, 2008 |
| 65 | Eurotrip (2004) - Nov 10, 2008 |
| 70 | Ice Age (2002) - Nov 10, 2008 |
| 75 | Chocolat (2000) - Nov 10, 2008 |
| 75 | Remember the Titans (2000) - Nov 10, 2008 |
| 55 | Dumb and Dumber (1994) - Nov 10, 2008 |
| 55 | Titanic (1997) - Nov 10, 2008 |
| 65 | The SpongeBob SquarePants Movie (2004) - Nov 10, 2008 |
| 25 | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Nov 10, 2008 |
| 70 | Bridget Jones's Diary (2001) - Nov 10, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |