tashda

tashda
Movie Buff - 417 Film Ratings
Member Since: 14 Aug 2010
Location: Slagelse, Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

0% The Man from Earth (2007) - Rated 21 Jun 2015
88 94% The Island (2005) - Rated 21 Jun 2015
83 86% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 21 Jun 2015
44 17% Star Trek (2009) - Rated 21 Jun 2015
42 16% Mystery Men (1999) - Rated 21 Jun 2015
63 38% Ted (2012) - Rated 21 Jun 2015
51 24% A Night at the Roxbury (1998) - Rated 21 Jun 2015
77 73% Requiem for a Dream (2000) - Rated 21 Jun 2015
66 44% The Blind Side (2009) - Rated 21 Jun 2015
58 31% Awakenings (1990) - Rated 21 Jun 2015