tasteflex

tasteflex
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 24 Jun 2014
Location: Austin, TX, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 77% La Jetée (1962) - Rated 24 Jun 2014
90 59% The Untouchables (1987) - Rated 24 Jun 2014
62 22% The Dark Knight (2008) - Rated 24 Jun 2014
72 31% The Social Network (2010) - Rated 24 Jun 2014
95 77% Poltergeist (1982) - Rated 24 Jun 2014
97 95% The Godfather (1972) - Rated 24 Jun 2014
50 13% Men in Black (1997) - Rated 24 Jun 2014
75 40% Starship Troopers (1997) - Rated 24 Jun 2014
40 4% Slither (2006) - Rated 24 Jun 2014
87 50% For a Few Dollars More (1965) - Rated 24 Jun 2014