![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tatau | |
![]() |
Movie Buff - 115 Films Ranked
Member Since: Aug 30, 2011
Location: Brazil
|

| 82 | Doubt (2008) - Sep 05, 2011 |
| 80 | The Village (2004) - Sep 05, 2011 |
| 80 | Changeling (2008) - Sep 05, 2011 |
| 70 | Legally Blonde (2001) - Sep 05, 2011 |
| 95 | Braveheart (1995) - Sep 05, 2011 |
| 91 | Edward Scissorhands (1990) - Sep 05, 2011 |
| 93 | The Dark Knight (2008) - Sep 05, 2011 |
| 92 | The Untouchables (1987) - Sep 05, 2011 |
| 89 | Cast Away (2000) - Sep 05, 2011 |
| 93 | Sin City (2005) - Sep 05, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |