Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
tathybio
Film Freak - 976 Films Ranked
Member Since: Jun 27, 2008
Location: Ribeirao Preto, Brazil
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
50 Immortals (2011) - Jan 05, 2012
85 The Skin I Live In (2011) - Dec 11, 2011
25 A Ring of Endless Light (2002) - Nov 30, 2011
70 Exodus (1960) - Nov 30, 2011
72 Hoop Dreams (1994) - Nov 28, 2011
78 Biutiful (2010) - Nov 26, 2011
69 Angels & Demons (2009) - Nov 26, 2011
77 Wonder Boys (2000) - Oct 30, 2011
68 Unknown (2011) - Oct 13, 2011
74 The Beaver (2011) - Oct 13, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with tathybio. Why not go rank more films, then come back and check it out again?