![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
taurusperson | |
![]() |
Movie Buff - 100 Films Ranked
Member Since: Jan 29, 2011
Location: Poland
|

| 70 | Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Jan 29, 2011 |
| 74 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Jan 29, 2011 |
| 60 | The Imaginarium of Doctor Parnassus (2009) - Jan 29, 2011 |
| 60 | Pi (1998) - Jan 29, 2011 |
| 72 | Dogville (2003) - Jan 29, 2011 |
| 57 | Casper (1995) - Jan 29, 2011 |
| 58 | Halloween II (1981) - Jan 29, 2011 |
| 52 | Max Payne (2008) - Jan 29, 2011 |
| 59 | Ice Age (2002) - Jan 29, 2011 |
| 75 | Liar Liar (1997) - Jan 29, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |