![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
taweesa | |
![]() |
Flick Fan - 84 Films Ranked
Member Since: Dec 16, 2008
Location: USA
|

| 50 | Blade (1998) - Dec 16, 2008 |
| 50 | Scanners (1981) - Dec 16, 2008 |
| 35 | Rush Hour (1998) - Dec 16, 2008 |
| 89 | The Innocents (1961) - Dec 16, 2008 |
| 79 | Ronin (1998) - Dec 16, 2008 |
| 70 | Ratatouille (2007) - Dec 16, 2008 |
| 90 | The Thin Red Line (1998) - Dec 16, 2008 |
| 79 | Apocalypse Now Redux (2001) - Dec 16, 2008 |
| 50 | Reality Bites (1994) - Dec 16, 2008 |
| 93 | Taxi Driver (1976) - Dec 16, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |