Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
tbje
Flick Fan - 21 Films Ranked
Member Since: Oct 13, 2010
Location: Norway
Recent Rankings
75 Drive (2011) - Feb 11, 2012
72 Roger Dodger (2002) - Feb 11, 2012
70 Contagion (2011) - Feb 11, 2012
65 Black Swan (2010) - Feb 11, 2012
70 Caché (2005) - Apr 25, 2011
50 Angel Heart (1987) - Dec 27, 2010
75 Splice (2010) - Dec 27, 2010
85 Inception (2010) - Nov 16, 2010
70 Enemy of the State (1998) - Oct 14, 2010
70 Devil's Advocate (1997) - Oct 14, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with tbje. Why not go rank more films, then come back and check it out again?