![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tcaetano | |
![]() |
Flick Fan - 15 Films Ranked
Member Since: Feb 19, 2011
Location: Australia
|

| 90 | The Barbarian Invasions (2003) - Feb 27, 2011 |
| 80 | Bad Education (2004) - Feb 27, 2011 |
| 80 | Y Tu Mamá También (2001) - Feb 27, 2011 |
| 80 | Volver (2006) - Feb 27, 2011 |
| 90 | Nine Queens (2000) - Feb 27, 2011 |
| 80 | The Life of David Gale (2003) - Feb 19, 2011 |
| 90 | Cinema Paradiso (1988) - Feb 19, 2011 |
| 80 | Talk to Her (2002) - Feb 19, 2011 |
| 80 | Three Colors: Blue (1993) - Feb 19, 2011 |
| 90 | Amélie (2001) - Feb 19, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |