![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tcf | |
![]() |
Movie Buff - 166 Films Ranked
Member Since: Jan 10, 2012
Location: Turkey
|
| 40 | Tarkan Viking kani (1971) - Jan 10, 2012 |
| 40 | Tarkan (1969) - Jan 10, 2012 |
| 70 | Selvi boylum, al yazmalim (1977) - Jan 10, 2012 |
| 40 | Emret komutanim: Sah mat (2007) - Jan 10, 2012 |
| 25 | Aysecik ile Ömercik (1969) - Jan 10, 2012 |
| 55 | Moral Bozuklugu ve 31 (2010) - Jan 10, 2012 |
| 5 | Climates (2006) - Jan 10, 2012 |
| 65 | On the Way to School (2008) - Jan 10, 2012 |
| 50 | Çogunluk (2010) - Jan 10, 2012 |
| 55 | Destere (2008) - Jan 10, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |