![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tchemis | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2009
Location: USA
|

| 80 | War of the Worlds (2005) - Aug 20, 2009 |
| 90 | Independence Day (1996) - Aug 20, 2009 |
| 100 | The Lawnmower Man (1992) - Aug 20, 2009 |
| 100 | Judge Dredd (1995) - Aug 20, 2009 |
| 90 | Batman Returns (1992) - Aug 20, 2009 |
| 100 | Aliens (1986) - Aug 20, 2009 |
| 80 | Willow (1988) - Aug 20, 2009 |
| 100 | Shrek 2 (2004) - Aug 20, 2009 |
| 100 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Aug 20, 2009 |
| 90 | Transformers (2007) - Aug 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |