![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tchico | |
![]() |
Flick Fan - 95 Films Ranked
Member Since: Mar 15, 2011
|

| 80 | The Pacific (2010) - May 14, 2012 |
| 85 | Extremely Loud and Incredibly Close (2011) - Apr 26, 2012 |
| 75 | Last Train Home (2009) - Apr 10, 2012 |
| 85 | A Clockwork Orange (1971) - Apr 10, 2012 |
| 80 | Intouchables (2011) - Apr 10, 2012 |
| 65 | What Women Want (2000) - Apr 10, 2012 |
| 80 | The Sixth Sense (1999) - Apr 10, 2012 |
| 90 | Platoon (1986) - Apr 10, 2012 |
| 65 | The Other Guys (2010) - Apr 10, 2012 |
| 50 | Titanic (1997) - Apr 10, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |