![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tclar014 | |
![]() |
Movie Buff - 114 Films Ranked
Member Since: Jul 22, 2008
Location: Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | Live Free or Die Hard (2007) - Jul 26, 2008 |
| 40 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Jul 26, 2008 |
| 30 | Coneheads (1993) - Jul 26, 2008 |
| 85 | Remember the Titans (2000) - Jul 22, 2008 |
| 50 | Legally Blonde (2001) - Jul 22, 2008 |
| 60 | The Station Agent (2003) - Jul 22, 2008 |
| 40 | Elizabethtown (2005) - Jul 22, 2008 |
| 70 | Happy Gilmore (1996) - Jul 22, 2008 |
| 1 | American Pie (1999) - Jul 22, 2008 |
| 70 | Election (1999) - Jul 22, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |