tdarkone

tdarkone
Movie Buff - 103 Film Ratings
Member Since: 13 Oct 2007
Location: Santiago, Chile
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 74% Ghost (1990) - Rated 13 Oct 2007
65 51% G.I. Jane (1997) - Rated 13 Oct 2007
88 86% Collateral (2004) - Rated 13 Oct 2007
54 31% Saturday Night Fever (1977) - Rated 13 Oct 2007
70 67% Poltergeist (1982) - Rated 13 Oct 2007
60 46% Scary Movie (2000) - Rated 13 Oct 2007
54 31% Scream (1996) - Rated 13 Oct 2007
55 35% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 13 Oct 2007
66 57% Notting Hill (1999) - Rated 13 Oct 2007
37 13% Pee-wee's Big Adventure (1985) - Rated 13 Oct 2007