Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Who here is in Toronto?
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
tdcraig
Movie Buff - 359 Films Ranked
Member Since: Jul 11, 2008
Location: Nacogdoches, Texas, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
90 Schindler's List (1993) - Dec 21, 2009
80 Kill Bill: Volume 2 (2004) - Dec 21, 2009
80 Capote (2005) - Dec 21, 2009
85 Pulp Fiction (1994) - Dec 21, 2009
90 Oldboy (2003) - Dec 21, 2009
85 Crash (2005) - Dec 21, 2009
90 Casablanca (1942) - Dec 21, 2009
95 Les Misérables (1995) - Dec 21, 2009
40 National Treasure (2004) - Jul 11, 2008
85 Ocean's Eleven (2001) - Jul 11, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with tdcraig. Why not go rank more films, then come back and check it out again?