Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
teK
Movie Buff - 257 Films Ranked
Member Since: Mar 1, 2010
Location: Germany
Recent Rankings
80 In Time (2011) - Apr 20, 2012
88 Rain Man (1988) - Apr 20, 2012
89 The Ninth Gate (1999) - Apr 20, 2012
94 L.A. Confidential (2003) - Nov 08, 2011
87 Everything Must Go (2011) - Nov 08, 2011
82 Friends with Benefits (2011) - Nov 06, 2011
86 Children of Men (2006) - Nov 06, 2011
83 Love and Other Drugs (2010) - May 17, 2011
70 Faster (2010) - Apr 17, 2011
75 Memento (2001) - Apr 17, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with teK. Why not go rank more films, then come back and check it out again?