teafflives

teafflives
Film Freak - 774 Film Ratings
Member Since: 16 Aug 2013
Location: Houston, TX, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Always looking for a good hidden gem. 80's culture fanatic. Lover of all things weird.

more Recent Ratings

95 89% Coraline (2009) - Rated 26 May 2014
88 67% Submarine (2010) - Rated 26 May 2014
89 71% Mysterious Skin (2004) - Rated 26 May 2014
88 67% Haywire (2012) - Rated 26 May 2014
85 45% The Other Guys (2010) - Rated 26 May 2014
60 8% Get Shorty (1995) - Rated 26 May 2014
90 77% Escape from New York (1981) - Rated 26 May 2014
55 6% Date Night (2010) - Rated 26 May 2014
50 4% Fast & Furious (2009) - Rated 26 May 2014
88 67% Starship Troopers (1997) - Rated 26 May 2014