![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
teagone | |
![]() |
Flick Fan - 39 Films Ranked
Member Since: Jan 23, 2010
Location: Chicago, IL, USA
|
|
Bio: Freelance communication designer and film lover who never sleeps and is entirely neurotic.
| |

| 75 | Monster (2003) - Jan 23, 2010 |
| 85 | Clerks II (2006) - Jan 23, 2010 |
| 75 | Shrek (2001) - Jan 23, 2010 |
| 85 | Heavy Metal (1981) - Jan 23, 2010 |
| 85 | The Nightmare Before Christmas (1993) - Jan 23, 2010 |
| 60 | South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Jan 23, 2010 |
| 35 | The League of Extraordinary Gentlemen (2003) - Jan 23, 2010 |
| 30 | The Princess Diaries (2001) - Jan 23, 2010 |
| 30 | Pee-wee's Big Adventure (1985) - Jan 23, 2010 |
| 90 | Persepolis (2007) - Jan 23, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |