![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
teaknight | |
![]() |
Flick Fan - 48 Films Ranked
Member Since: Nov 11, 2011
|

| 70 | Victor/Victoria (1982) - Nov 16, 2011 |
| 66 | Shrek (2001) - Nov 14, 2011 |
| 70 | How to Train Your Dragon (2010) - Nov 14, 2011 |
| 75 | The Secret of Kells (2009) - Nov 14, 2011 |
| 68 | The Ring (2002) - Nov 14, 2011 |
| 66 | Good Bye Lenin! (2003) - Nov 14, 2011 |
| 68 | Dawn of the Dead (2004) - Nov 14, 2011 |
| 66 | Ghostbusters (1984) - Nov 14, 2011 |
| 66 | Persepolis (2007) - Nov 14, 2011 |
| 66 | Velvet Goldmine (1998) - Nov 14, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |