![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
technoengr | |
![]() |
Movie Buff - 141 Films Ranked
Member Since: Aug 21, 2007
|
|
Message Sent!
| |

| 68 | The Wedding Singer (1998) - Aug 23, 2007 |
| 70 | Apollo 13 (1995) - Aug 23, 2007 |
| 50 | Dick Tracy (1990) - Aug 23, 2007 |
| 25 | Scary Movie 3 (2003) - Aug 23, 2007 |
| 40 | Two Weeks Notice (2002) - Aug 23, 2007 |
| 87 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Aug 23, 2007 |
| 60 | Contact (1997) - Aug 23, 2007 |
| 84 | The Italian Job (2003) - Aug 23, 2007 |
| 63 | Road Trip (2000) - Aug 23, 2007 |
| 55 | The Perfect Storm (2000) - Aug 23, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |