![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
teddi | |
![]() |
Film Freak - 828 Films Ranked
Member Since: Jan 22, 2011
|

| 55 | This Means War (2012) - May 10, 2012 |
| 49 | The Vow (2012) - May 10, 2012 |
| 60 | The Island (2011) - Mar 17, 2012 |
| 55 | Wild Man Blues (1997) - Mar 05, 2012 |
| 82 | Midnight in Paris (2011) - Mar 05, 2012 |
| 62 | You Will Meet a Tall Dark Stranger (2010) - Mar 05, 2012 |
| 75 | Kin-Dza-Dza (1986) - Mar 05, 2012 |
| 55 | Water for Elephants (2011) - Feb 29, 2012 |
| 88 | The Artist (2011) - Feb 29, 2012 |
| 69 | Les Petits Mouchoirs (2010) - Feb 27, 2012 |
| Actors | Robert Pattinson |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |