Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
tedopon
Flick Fan - 32 Films Ranked
Member Since: Jan 15, 2008
Location: portland, or, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
90 Reservoir Dogs (1992) - Jan 16, 2008
95 Pulp Fiction (1994) - Jan 16, 2008
85 Jackie Brown (1997) - Jan 16, 2008
95 Kill Bill: Volume 1 (2003) - Jan 16, 2008
96 Kill Bill: Volume 2 (2004) - Jan 16, 2008
90 Death Proof (2007) - Jan 16, 2008
95 Eraserhead (1977) - Jan 16, 2008
100 The Grandmother (1970) - Jan 16, 2008
80 The Elephant Man (1980) - Jan 16, 2008
80 Dune (1984) - Jan 16, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with tedopon. Why not go rank more films, then come back and check it out again?