![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tedorton | |
![]() |
Flick Fan - 86 Films Ranked
Member Since: Jan 20, 2009
Location: Dover, Delaware, USA
|
|
Bio: Well my daddy left home when I was 3, he didn\'t leave much for Ma and me, just an old guitar and an empty bottle of booze.
| |

| 100 | Eraserhead (1977) - Jan 20, 2009 |
| 95 | Con Air (1997) - Jan 20, 2009 |
| 60 | Shopgirl (2005) - Jan 20, 2009 |
| 90 | Collateral (2004) - Jan 20, 2009 |
| 90 | Raising Arizona (1987) - Jan 20, 2009 |
| 70 | Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Jan 20, 2009 |
| 100 | Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999) - Jan 20, 2009 |
| 90 | 12 Angry Men (1957) - Jan 20, 2009 |
| 90 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Jan 20, 2009 |
| 65 | War of the Worlds (2005) - Jan 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |