tehguru

tehguru
Movie Buff - 336 Film Ratings
Member Since: 03 Apr 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 86% 28 Days Later (2002) - Rated 03 Apr 2012
70 50% Black Hawk Down (2001) - Rated 03 Apr 2012
90 98% Cowboy Bebop: The Movie (2001) - Rated 03 Apr 2012
70 50% Babylon 5: The River of Souls (1998) - Rated 03 Apr 2012
70 50% Attack the Block (2011) - Rated 03 Apr 2012
70 50% Children of Men (2006) - Rated 03 Apr 2012
60 16% Zombie Apocalypse (2011) - Rated 03 Apr 2012
60 16% The Darkest Hour (2011) - Rated 03 Apr 2012
70 50% Babylon A.D. (2008) - Rated 03 Apr 2012
70 50% Resident Evil: Degeneration (2008) - Rated 03 Apr 2012