![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tekkamachina | |
![]() |
Flick Fan - 90 Films Ranked
Member Since: Aug 17, 2009
Location: USA
|

| 99 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Aug 17, 2009 |
| 99 | Synecdoche, New York (2008) - Aug 17, 2009 |
| 99 | Pee-wee's Big Adventure (1985) - Aug 17, 2009 |
| 99 | Corpse Bride (2005) - Aug 17, 2009 |
| 99 | The Fly (1986) - Aug 17, 2009 |
| 99 | Naked Lunch (1991) - Aug 17, 2009 |
| 99 | Videodrome (1983) - Aug 17, 2009 |
| 95 | Pan's Labyrinth (2006) - Aug 17, 2009 |
| 99 | Parents (1989) - Aug 17, 2009 |
| 95 | Delicatessen (1991) - Aug 17, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |