![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
temel52 | |
![]() |
Flick Fan - 39 Films Ranked
Member Since: Sep 4, 2010
Location: ankara, kızılay, Turkey
|

| 50 | Closer (2004) - Jan 02, 2011 |
| 84 | A Man Who Was Superman (2008) - Jan 02, 2011 |
| 80 | 12 Angry Men (1957) - Jan 02, 2011 |
| 82 | Wicker Park (2004) - Jan 02, 2011 |
| 93 | V for Vendetta (2006) - Jan 02, 2011 |
| 85 | The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Jan 02, 2011 |
| 94 | Inception (2010) - Jan 02, 2011 |
| 89 | Click (2006) - Jan 02, 2011 |
| 88 | Meet Joe Black (1998) - Jan 02, 2011 |
| 89 | The Sixth Sense (1999) - Jan 02, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |