Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
temina
Movie Buff - 211 Films Ranked
Member Since: Dec 11, 2010
Location: Germany
Recent Rankings
80 American Gangster (2007) - Dec 12, 2010
80 The Wrestler (2008) - Dec 12, 2010
40 Angels & Demons (2009) - Dec 12, 2010
80 Far from Heaven (2002) - Dec 12, 2010
70 The Hangover (2009) - Dec 12, 2010
70 The Way We Were (1973) - Dec 12, 2010
80 The Pledge (2001) - Dec 12, 2010
90 Invictus (2009) - Dec 12, 2010
90 Up (2009) - Dec 12, 2010
90 Amélie (2001) - Dec 12, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with temina. Why not go rank more films, then come back and check it out again?