![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
temperaguy | |
![]() |
Movie Buff - 225 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 70 | Batman Forever (1995) - May 13, 2010 |
| 77 | Snow White and the Seven Dwarfs (1937) - May 13, 2010 |
| 60 | Mighty Morphin Power Rangers: The Movie (1995) - May 13, 2010 |
| 70 | Babe (1995) - May 13, 2010 |
| 60 | Street Fighter: The Legend of Chun-Li (2009) - May 13, 2010 |
| 80 | Shoot 'Em Up (2007) - May 13, 2010 |
| 80 | I Am Legend (2007) - May 13, 2010 |
| 80 | Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - May 13, 2010 |
| 70 | Ghost Rider (2007) - May 13, 2010 |
| 80 | The Land Before Time (1988) - May 13, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |