![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tempus | |
![]() |
Movie Buff - 355 Films Ranked
Member Since: Jun 8, 2006
Location: USA
|

| 60 | The Mummy (1999) - Apr 23, 2008 |
| 72 | Dave Chappelle's Block Party (2005) - Apr 23, 2008 |
| 80 | Serpico (1973) - Apr 23, 2008 |
| 70 | The Dangerous Lives of Altar Boys (2002) - Apr 23, 2008 |
| 60 | Clueless (1995) - Apr 23, 2008 |
| 93 | Pan's Labyrinth (2006) - Apr 23, 2008 |
| 77 | The Virgin Suicides (1999) - Apr 23, 2008 |
| 97 | Bicycle Thieves (1948) - Apr 23, 2008 |
| 30 | Romy and Michele's High School Reunion (1997) - Apr 23, 2008 |
| 77 | Good Morning, Vietnam (1987) - Apr 23, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |