![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
teneuse | |
![]() |
Flick Fan - 81 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: Washington, DC, USA
|

| 85 | Citizen Kane (1941) - Feb 12, 2012 |
| 85 | Blades of Glory (2007) - Feb 12, 2012 |
| 20 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Feb 12, 2012 |
| 80 | Full Metal Jacket (1987) - Feb 12, 2012 |
| 70 | Meet the Fockers (2004) - Feb 12, 2012 |
| 75 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Feb 12, 2012 |
| 70 | Superbad (2007) - Feb 12, 2012 |
| 75 | Love and Death (1975) - Feb 12, 2012 |
| 30 | Napoleon Dynamite (2004) - Feb 12, 2012 |
| 80 | The Dark Knight (2008) - Feb 12, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |