![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tengis45 | |
![]() |
Film Freak - 633 Films Ranked
Member Since: Apr 9, 2006
Location: Mongolia
|
|
Bio: Mongolia
| |

| 95 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | About Schmidt (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Abyss (1989) - Aug 13, 2007 |
| 55 | The Accidental Tourist (1988) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 95 | The Age of Innocence (1993) - Aug 13, 2007 |
| 78 | Ali (2001) - Aug 13, 2007 |
| 50 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Alien: Resurrection (1997) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |