![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
terry1354 | |
![]() |
Movie Buff - 296 Films Ranked
Member Since: Jun 8, 2009
Location: USA
|

| 95 | Slap Shot (1977) - Feb 03, 2010 |
| 78 | Calendar Girls (2003) - Feb 03, 2010 |
| 82 | The Prestige (2006) - Jan 09, 2010 |
| 90 | Religulous (2008) - Jan 09, 2010 |
| 80 | The Birdcage (1996) - Jan 09, 2010 |
| 40 | Urban Cowboy (1980) - Jan 09, 2010 |
| 88 | Shackleton (2002) - Jan 09, 2010 |
| 60 | Contact (1997) - Oct 10, 2009 |
| 93 | The Color Purple (1985) - Oct 10, 2009 |
| 51 | Vertigo (1958) - Oct 10, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |