tesnik

tesnik
Movie Buff - 182 Film Ratings
Member Since: 02 Jul 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 81% Casablanca (1942) - Rated 03 Jul 2012
78 28% Batman Returns (1992) - Rated 03 Jul 2012
75 19% Independence Day (1996) - Rated 03 Jul 2012
78 28% Lethal Weapon (1987) - Rated 03 Jul 2012
87 68% High Plains Drifter (1973) - Rated 03 Jul 2012
90 87% Office Space (1999) - Rated 03 Jul 2012
85 59% The Adventures of Robin Hood (1938) - Rated 03 Jul 2012
89 81% Louis C.K.: Chewed Up (2008) - Rated 03 Jul 2012
87 68% Das Boot (1985) - Rated 03 Jul 2012
88 76% The Right Stuff (1983) - Rated 03 Jul 2012