![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
texasstateu | |
![]() |
Movie Buff - 217 Films Ranked
Member Since: Sep 18, 2008
Location: San Antonio, TX, USA
|
|
Message Sent!
Bio: I love watching solid movies, not chick flicks and really stupid comedies.
| |

| 80 | Recount (2008) - Aug 28, 2010 |
| 95 | About Schmidt (2002) - Aug 09, 2010 |
| 85 | A Serious Man (2009) - Jun 18, 2010 |
| 85 | The Informant! (2009) - Mar 17, 2010 |
| 75 | Blow (2001) - Feb 23, 2010 |
| 65 | Observe and Report (2009) - Nov 22, 2009 |
| 85 | Schindler's List (1993) - Oct 26, 2009 |
| 75 | I Love You, Man (2009) - Sep 17, 2009 |
| 85 | Inglourious Basterds (2009) - Sep 17, 2009 |
| 75 | Adventureland (2009) - Sep 17, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |