Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
texsmitty
Movie Buff - 298 Films Ranked
Member Since: May 16, 2010
Location: USA
Recent Rankings
95 The Illusionist (2010) - Oct 17, 2011
97 The Tree of Life (2011) - Oct 17, 2011
90 Tron: Legacy (2010) - Oct 17, 2011
85 Bottle Rocket (1996) - Oct 17, 2011
80 Sweetie (1989) - Oct 17, 2011
85 $9.99 (2008) - Oct 17, 2011
83 Up (2009) - Oct 12, 2010
70 Rocky IV (1985) - Oct 12, 2010
80 Band of Brothers (2001) - Oct 12, 2010
84 I Am Legend (2007) - Oct 12, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with texsmitty. Why not go rank more films, then come back and check it out again?