Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
texxy
Film Freak - 513 Films Ranked
Member Since: Apr 25, 2008
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
78 Bolt (2008) - Dec 18, 2008
90 Role Models (2008) - Dec 18, 2008
98 WALL·E (2008) - Dec 18, 2008
56 The Wizard of Oz (1939) - Dec 18, 2008
95 Saving Private Ryan (1998) - Dec 18, 2008
87 Titan A.E. (2000) - Dec 18, 2008
88 Full Metal Jacket (1987) - Dec 18, 2008
55 Hitch (2005) - Dec 18, 2008
90 Oldboy (2003) - Dec 18, 2008
85 Saved! (2004) - Dec 18, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with texxy. Why not go rank more films, then come back and check it out again?