![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tfincan | |
![]() |
Flick Fan - 65 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2010
Location: istanbul, kadiköy, Turkey
|

| 74 | The Italian Job (2003) - Aug 20, 2010 |
| 94 | The Sixth Sense (1999) - Aug 20, 2010 |
| 96 | Ghostbusters (1984) - Aug 20, 2010 |
| 89 | Master and Commander: The Far Side of the World (2003) - Aug 20, 2010 |
| 77 | The Matrix Reloaded (2003) - Aug 20, 2010 |
| 83 | Ocean's Twelve (2004) - Aug 20, 2010 |
| 78 | Die Hard (1988) - Aug 20, 2010 |
| 88 | Waterworld (1995) - Aug 20, 2010 |
| 92 | Saw (2004) - Aug 20, 2010 |
| 83 | Body of Lies (2008) - Aug 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |