Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
tforward
Flick Fan - 88 Films Ranked
Member Since: Aug 24, 2009
Location: Canada
Recent Rankings
94 Inglourious Basterds (2009) - Sep 17, 2009
88 Crash (2005) - Aug 25, 2009
91 District 9 (2009) - Aug 25, 2009
88 Office Space (1999) - Aug 25, 2009
87 The Fifth Element (1997) - Aug 25, 2009
87 Happy Gilmore (1996) - Aug 25, 2009
86 Evil Dead II (1987) - Aug 25, 2009
96 The Dark Knight (2008) - Aug 25, 2009
88 The Big Lebowski (1998) - Aug 25, 2009
87 Army of Darkness (1993) - Aug 25, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with tforward. Why not go rank more films, then come back and check it out again?