![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tgates1974 | |
![]() |
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Jan 24, 2009
Location: USA
|

| 89 | Ed Wood (1994) - Jan 24, 2009 |
| 80 | One Hour Photo (2002) - Jan 24, 2009 |
| 80 | Murderball (2005) - Jan 24, 2009 |
| 85 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Jan 24, 2009 |
| 77 | Moulin Rouge! (2001) - Jan 24, 2009 |
| 65 | The Departed (2006) - Jan 24, 2009 |
| 70 | Top Gun (1986) - Jan 24, 2009 |
| 80 | American Psycho (2000) - Jan 24, 2009 |
| 93 | Memento (2001) - Jan 24, 2009 |
| 85 | Crimson Tide (1995) - Jan 24, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |