tgray185

tgray185
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 51% Die Hard 2 (1990) - Rated 12 Feb 2012
90 84% X2: X-Men United (2003) - Rated 12 Feb 2012
80 51% Team America: World Police (2004) - Rated 12 Feb 2012
90 84% Inglourious Basterds (2009) - Rated 12 Feb 2012
80 51% Spider-Man 2 (2004) - Rated 12 Feb 2012
75 31% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 12 Feb 2012
10 1% The Big Lebowski (1998) - Rated 12 Feb 2012
90 84% Schindler's List (1993) - Rated 12 Feb 2012
75 31% Watchmen (2009) - Rated 12 Feb 2012
80 51% Beetlejuice (1988) - Rated 12 Feb 2012