![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
tgrlyycgl | |
![]() |
Flick Fan - 27 Films Ranked
Member Since: Jun 5, 2010
Location: sakarya, Turkey
|

| 91 | Avatar (2009) - Jun 05, 2010 |
| 81 | Ocean's Twelve (2004) - Jun 05, 2010 |
| 85 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Jun 05, 2010 |
| 95 | Big Fish (2003) - Jun 05, 2010 |
| 100 | The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Jun 05, 2010 |
| 78 | 50 First Dates (2004) - Jun 05, 2010 |
| 89 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Jun 05, 2010 |
| 81 | District 9 (2009) - Jun 05, 2010 |
| 81 | Planet of the Apes (1968) - Jun 05, 2010 |
| 79 | Jaws (1975) - Jun 05, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |