![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
thanatosmin | |
![]() |
Flick Fan - 66 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Cambridge, MA, USA
|

| 90 | The Abyss (1989) - Nov 25, 2011 |
| 92 | 2010: The Year We Make Contact (1984) - Nov 25, 2011 |
| 90 | 12 Monkeys (1995) - Nov 25, 2011 |
| 95 | 2001: A Space Odyssey (1968) - Nov 25, 2011 |
| 90 | Moon (2009) - Nov 25, 2011 |
| 95 | Battlestar Galactica (2003) - Nov 25, 2011 |
| 80 | The Faculty (1998) - Nov 25, 2011 |
| 87 | I, Robot (2004) - Nov 25, 2011 |
| 85 | Alien (1979) - Nov 25, 2011 |
| 90 | WALL·E (2008) - Nov 25, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |