![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
thats1gt | |
![]() |
Movie Buff - 187 Films Ranked
Member Since: Aug 24, 2010
Location: USA
|

| 96 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Oct 16, 2011 |
| 84 | The Insider (1999) - Feb 21, 2011 |
| 85 | eXistenZ (1999) - Feb 21, 2011 |
| 88 | A Beautiful Mind (2001) - Jan 26, 2011 |
| 87 | The Conversation (1974) - Jan 26, 2011 |
| 84 | Vanilla Sky (2001) - Jan 26, 2011 |
| 80 | It Might Get Loud (2008) - Dec 30, 2010 |
| 85 | Soylent Green (1973) - Dec 30, 2010 |
| 87 | Pan's Labyrinth (2006) - Dec 30, 2010 |
| 85 | Enter the Void (2010) - Dec 13, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |