![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
the1timmay | |
![]() |
Flick Fan - 93 Films Ranked
Member Since: Aug 6, 2006
Location: USA
|

| 45 | Grease (1978) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Ong-Bak: The Thai Warrior (2003) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Back to the Future Part III (1990) - Aug 13, 2007 |
| 60 | The Faculty (1998) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Aug 13, 2007 |
| 35 | Crossroads (2002) - Aug 13, 2007 |
| 81 | The Dreamers (2003) - Aug 13, 2007 |
| 68 | Batman & Robin (1997) - Aug 13, 2007 |
| 78 | Pretty in Pink (1986) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Clueless (1995) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |