Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
thea70
Movie Buff - 300 Films Ranked
Member Since: May 14, 2006
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Bio: No information
Recent Rankings
60 Sister Act (1992) - Aug 13, 2007
55 Sweet Home Alabama (2002) - Aug 13, 2007
85 Mrs. Henderson Presents (2005) - Aug 13, 2007
77 A League of Their Own (1992) - Aug 13, 2007
90 Spider-Man 2 (2004) - Aug 13, 2007
95 Some Like It Hot (1959) - Aug 13, 2007
86 In the Company of Men (1997) - Aug 13, 2007
88 American Splendor (2003) - Aug 13, 2007
90 Three Colors: Red (1994) - Aug 13, 2007
86 28 Days Later (2002) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with thea70. Why not go rank more films, then come back and check it out again?