![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
theaftermath | |
![]() |
Movie Buff - 334 Films Ranked
Member Since: Dec 14, 2008
Location: USA
|

| 71 | You've Got Mail (1998) - Dec 14, 2008 |
| 85 | The Usual Suspects (1995) - Dec 14, 2008 |
| 50 | Dude, Where's My Car? (2000) - Dec 14, 2008 |
| 80 | Crank (2006) - Dec 14, 2008 |
| 70 | Dr. Dolittle (1998) - Dec 14, 2008 |
| 81 | Lord of War (2005) - Dec 14, 2008 |
| 83 | Children of Men (2006) - Dec 14, 2008 |
| 92 | Snatch (2000) - Dec 14, 2008 |
| 84 | Wanted (2008) - Dec 14, 2008 |
| 78 | Crash (2005) - Dec 14, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |