![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
theanalogkid | |
![]() |
Movie Buff - 107 Films Ranked
Member Since: Aug 12, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 50 | I, Robot (2004) - Aug 13, 2007 |
| 20 | Mortal Kombat: Annihilation (1997) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Sin City (2005) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Spanglish (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Shrek 2 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Panic Room (2002) - Aug 13, 2007 |
| 92 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Aug 13, 2007 |
| 70 | The Crucible (1996) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Good Night, and Good Luck (2005) - Aug 13, 2007 |
| 88 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |