![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
thearchitect | |
![]() |
Flick Fan - 36 Films Ranked
Member Since: Oct 12, 2007
Location: Germany
|

| 80 | Inglourious Basterds (2009) - Mar 16, 2012 |
| 83 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Nov 28, 2009 |
| 90 | There Will Be Blood (2007) - Apr 19, 2009 |
| 75 | Independence Day (1996) - Oct 12, 2007 |
| 100 | Forrest Gump (1994) - Oct 12, 2007 |
| 75 | Shopgirl (2005) - Oct 12, 2007 |
| 80 | The Abyss (1989) - Oct 12, 2007 |
| 85 | Corpse Bride (2005) - Oct 12, 2007 |
| 90 | Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Oct 12, 2007 |
| 80 | Panic Room (2002) - Oct 12, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |